Знання – це скарб, і вчитися ніколи не пізно. Ми, педагоги, як ніхто це розуміємо. Тому в рамках періоду підвищення кваліфікації відбувся семінар, доповідачами якого були: Токарець Людмила Володимирівна (вчителька математики), Возняк Аліна Василівна (вчителька математики), Килиба Олена Іванівна (вчителька української мови та літератури) та Ткачук Оксана Володимирівна (ЗДНВР, вчителька історії). Також були присутні директор та вчителі-предметники з різних дисциплін.
Захід розпочала Токарець Людмила Володимирівна із майстер-класом «Формування функціональної грамотності учнів під час вивчення математики». Людмила Володимирівна ознайомила присутніх із поняттям «функціональна грамотність» та її застосування на уроках математики. Під час практичної частини учасники команд на швидкість виконували різні завдання із шкільної програми на логіку.
Наступним доповідачем була Возняк Аліна Василівна із майстер-класом «Формування підприємницької компетентності учнів на уроках математики». Аліна Василівна розповіла про точну науку як спосіб розвитку підприємницьких вмінь та навичок, та використання їх у повсякденному житті. Учасники семінару на практичних кейсах переконалися, що математичні вміння є незамінним інструментом для ведення успішної підприємницької діяльності.
Килиба Олена Іванівна під час свого майстер-класу на тему «Медіаосвіта та медіаграмотність як інноваційна освітня лінія навчального середовища» ознайомила вчителів із статистикою користувачів відомих сервісів упродовж кількох років. Педагог наголосила на важливості медіаграмотності у сучасному світі, наочно продемонструвала приклади фейків у мережі та поділилась із присутніми практичним досвідом використання сервісів для розпізнавання неправдивої інформації.
Завершувала семінар Ткачук О. В. із майстер-класом «Формування громадянської компетентності учнів на уроках історії України, курсу «Громадянська освіта». Оксана Володимирівна вказала на важливість виховання громадянина – людини, яка поважає і дотримується норм і правил співжиття, прийнятих у суспільстві, традицій співвітчизників. Як підсумок свого виступу педагог запропонувала патріотичну гру «Пароль: «Паляниця».Учасники семінару отримали корисні знання та позитивні емоції.