Заходи до Дня Європи

21
Тра, 2022

Щорічно у третю суботу травня в Україні відзначають День Європи.

Для українців – це особливий день, адже нашу країну та ЄС єднають спільні цінності, традиції, історія та культура. Проте, цьогоріч, День Європи має виняткове значення, оскільки країни Європейського Союзу стали для кожного українця помічниками і підтримкою, а для декого – прихистком та порятунком у нелегкий час.

Традиційним вже стало відзначення цього дня і для здобувачів освіти Ліцею №10 м. Ковеля. Відтак, цьогоріч вихованці ЛЄК ,,Юні країнознавці” (керівник Ірина Ярославівна Андріюк) відзначили не просто день, а декаду присвячену Дню Європи, яка розпочалась ще 9 травня. Зокрема, гуртківці підготували інформаційний бюлетень “День Європи. Історична довідка” та мультимедійну презентацію “День Європи в Україні”; під час роботи над проєктом країнознавчого спрямування “Країни Європи та їх столиці”, здійснили віртуальну подорож Польщею, Великою Британією, Німеччиною, Францією, Литвою та Чехією, познайомились з їх столицями та визначними місцями; мали нагоду взяти участь в англомовному вебквесті “Happy Europe Day”, під час якого ознайомились з історією створення Європейського Союзу та його символікою, а також виконали цікаві та захоплюючі завдання, що допомогли їм поглибити свої знання про країни Європи. Гуртківці здійснили віртуальну Євромандрівку ,,Цікавинки звідусіль: відкриваємо Європу разом”, а також під час тематичного засідання гуртка мали нагоду довідатись про цінності і права людини у Європі, дізнатися як влаштований ЄС та на що спрямована його діяльність.


Європа – найцінніша скарбниця досягнень і пам’яток культури, це багаторічна історія, досвід, духовні традиції європейських народів, це багатство мов, звичаїв, духовності, невід’ємною частиною якої є наша ненька Україна – найбільша за територією країна, розташована у самому серці Європи, найдорожча і найрідніша для кожного українця.

“В Європу – з Україною в серці!”, саме таку назву мало тематичне засідання ЛЄК “Юні країнознавці” у переддень Дня Європи в Україні, під час якого гуртківці довідались цікаві факти про Україну та поділились своїм баченням майбутнього Батьківщини у родині країн Європейського Союзу. Як підсумок декади, вихованці клубу створили акустичний релакс – плейлист ,,Музика, яку слухає вся Європа”, де першу сходинку посіла переможна пісня Євробачення -2022 «Стефанія».

Гаслом декади став вислів: “Україна у серці кожного!💙💛”

Ще фото: https://drive.google.com/drive/folders/1kU-bwdcrjp2TUscHBiAqokrEeSxF2ezu?usp=sharing

Популярні новини

Тиждень пілотного проєкту “Нове шкільне харчування”

Тиждень пілотного проєкту “Нове шкільне харчування” Ось і закінчився тиждень…

Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек

Щороку впродовж жовтня ми  відзначаємо Всеукраїнський місячник шкільних біблі…

Заходи до Міжнародного дня прав людини

10 грудня відзначається Міжнародний день прав людини. Цього дня в нашому ліце…

© ЗАКЛАД ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ "ЛІЦЕЙ №10 м.КОВЕЛЯ"