Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек

04
Лис, 2022

Щороку впродовж жовтня ми  відзначаємо Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек. Проведення місячника у цьому році, як і весь освітній процес у нашій державі, кардинально відрізняється від попередніх років. Адже ми живемо і працюємо в умовах  жорстокої війни,  у часи, коли Україна у протистоянні з однією з найпотужніших армій світу. Ця війна стала найкривавішою, найжорстокішою, найбезпринципнішою на планеті після Другої світової війни. Для нашої країни вона стала народною війною за незалежність і суверенітет, за цивілізаційний вибір,  за цінності, права та свободи, за право на життя та існування.

 Ця війна, як ніколи, згуртувала українську націю, мобілізувавши весь її потенціал на відсіч ворогу. Вона торкнулася кожної української родини, стала частиною життя кожного з нас, а перемога у ній – стала спільною метою всього українського народу. Усі зусилля нації спрямовані на Велику Перемогу і кожен воює з ворогом на своєму фронті:  воєнному ,  волонтерському , вчительському, медичному…Усі разом ми ведемо  свій рахунок війні та свою історію боротьби, які разом складають нашу спільну історію спротиву. Довіра, взаємопідтримка і віра в Перемогу  –  це три потужні сили, які об’єднують  нас, завдяки яким ми вистоїмо та переможемо.

Логічно, що цьогорічний  місячник шкільних бібліотек проходив під гаслом «В НАС ЄДИНА МЕТА – УКРАЇНА СВЯТА, НЕЗДОЛАННА НІКИМ І НІКОЛИ!».

Читати далі: Місячник шкільних бібліотек 2022

Популярні новини

Тиждень пілотного проєкту “Нове шкільне харчування”

Тиждень пілотного проєкту “Нове шкільне харчування” Ось і закінчився тиждень…

Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек

Щороку впродовж жовтня ми  відзначаємо Всеукраїнський місячник шкільних біблі…

Заходи до Міжнародного дня прав людини

10 грудня відзначається Міжнародний день прав людини. Цього дня в нашому ліце…

© ЗАКЛАД ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ "ЛІЦЕЙ №10 м.КОВЕЛЯ"