Семінар-практикум «STEM- підхід в початковій освіті через впровадження дослідницької стратегії пізнавального активного навчання»

20
Лют, 2023
  • Головна
  • Новини
  • Семінар-практикум «STEM- підхід в початковій освіті через впровадження дослідницької стратегії пізнавального активного навчання»

7-8 лютого в ліцеї № 10 пройшов семінар-практикум «STEM- підхід в початковій освіті через впровадження дослідницької стратегії пізнавального активного навчання». З матеріалів семінару можна було дізнатися: як надихнути дітей вивчати науку, технології, інженерію, програмування та математику, як налаштувати дитину жити в реальному світі, вміти реагувати на зміни, мислити, розвиватися.

Тетяна Коляда показала на практиці, як елементи STEM-технологій вводити в навчальний процес, не маючи при цьому достатнього технічного забезпечення.

Альона Охманюк провела інтеграцію ігрових трендів в початкову освіту на уроках англійської мови шляхом проходження вебквестів, створення коміксів, мультфільмів і тд.

Ганна Гладишкевич розказала, як облаштувати STEM лабораторію в класній кімнаті та запропонувала долучитись до світу інженерів, створивши свого робота.

Учасники семінару змогли переконатись, що труднощі полягають лише в тому, щоб захотіти і почати щось робити.

ЩЕ ФОТО…

Популярні новини

Тиждень пілотного проєкту “Нове шкільне харчування”

Тиждень пілотного проєкту “Нове шкільне харчування” Ось і закінчився тиждень…

Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек

Щороку впродовж жовтня ми  відзначаємо Всеукраїнський місячник шкільних біблі…

Заходи до Міжнародного дня прав людини

10 грудня відзначається Міжнародний день прав людини. Цього дня в нашому ліце…

© ЗАКЛАД ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ "ЛІЦЕЙ №10 м.КОВЕЛЯ"