Підсумок роботи табору з денним перебуванням “Капітошка”

08
Лип, 2022
  • Головна
  • Новини
  • Підсумок роботи табору з денним перебуванням “Капітошка”

Літо – це прекрасно! Воно дарує чудові спогади на весь рік. Одним з таких спогадів буде табір «Капітошка», який функціонував з 20 червня по 07 липня. Цьогоріч він був тематичним «Галопом по Європі».

Наша робота була спрямована на активізацію національно-патріотичної, культурно-орієнтованої та фізкультурно-оздоровчої роботи, вивчення іноземної мови а також надання психологічної підтримки в умовах воєного часу.

У таборі були створені умови для розвитку творчих здібностей учнів, розкриття їх талантів та вмінь. Відпочиваючи діти гончарили (SVIT REMESEL), плели з соломи (Інна Чонка), створювали ляльки-мотанки (Наталія Тхоржевська). Музичним керівником Русланою Козак була організована музично-розважальна програма, де діти співали, танцювали, брали участь у тематичних флешмобах.

Невід’ємною частиною табірного життя була спортивно-масова робота. Тому щодня Віталієм Волосюком проводилась музична весела зарядка, різноманітні спортивні змагання, естафети, ігри на свіжому повітрі. Діти одержали максимум адреналіну, енергії та бадьорості у змаганнях зі спортивного орієнтування та майстер-класу з техніки пішохідного туризму, які організувала ДКТР «Контур»

Завдяки тренеру Тетяні Осіпчук на майстер-класі «Lego WeDo 2.0» діти конструювали, розвивали просторове мислення, імпровізували з деталями Lego.

Педагогом-організатором Світланою Зеленко були створені та проведені конкурсно-розважальні програми, інтелектуальні ігри та квест.

Змістовним і цікавим в табірному житті був майстер-клас «Особливості сервірування столу» (сім’я ресторанів Classic).

Функціонував мовний майданчик. Учасники вдосконалювали мовну практику та знання, набуті протягом навчального року. (Олена Давидюк, Оксана Павлючик).

Враховуючи реалії теперішнього часу Вікторія Данилюк провела арт-терапевтичні заняття, де діти мали змогу попрацювати з техніками на зняття психологічної напруги та стресових станів.

А лікарем Богданом Михайлевським був проведений курс з першої домедичної допомоги.

Яскравою подією в таборі був благодійний ярмарок «Разом до Перемоги».

Дякуючи команді табору діти відпочили, потоваришували, краще пізнали один одного, вчилися працювати в колективі, дізналися багато цікавого про країни Європи, розкрили свої таланти та вподобання.

ЩЕ ФОТО

Популярні новини

Тиждень пілотного проєкту “Нове шкільне харчування”

Тиждень пілотного проєкту “Нове шкільне харчування” Ось і закінчився тиждень…

Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек

Щороку впродовж жовтня ми  відзначаємо Всеукраїнський місячник шкільних біблі…

Заходи до Міжнародного дня прав людини

10 грудня відзначається Міжнародний день прав людини. Цього дня в нашому ліце…

© ЗАКЛАД ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ "ЛІЦЕЙ №10 м.КОВЕЛЯ"