Перейменування вулиць в районі нашого ліцею

05
Гру, 2022

Шановні учні та батьки ліцею! Ми хочемо, щоб ви теж долучились до процесу  переосмислення спадщини комуністичного режиму та вилучення елементів комуністичної ідеології з символічного простору України, це сьогодні в умовах війни, дуже важливо. Нам потрібно позбутись радянсько-російських рудиментів та шанувати своїх видатних осіб.

Для виконання Закону “Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки”, депутати Ковельської міської ради під час сесії 28 жовтня 2022 року проголосували за перейменування 45 вулиць та 4 провулків громади

Зазначається, що перед внесенням проєкту рішення на розгляд сесії, його узгоджувала топонімічна комісія. З 1 липня до 14 серпня тривало громадське обговорення. У зв’язку з воєнним станом воно проводилось шляхом надання пропозицій у формі електронної консультації та в письмовій формі. У ньому взяли участь 1123 людини.

Разом з тим, враховуючи результати громадського обговорення, рекомендації постійних комісій міської ради, перейменовано саме такі вулиці та провулки в районі ліцею №10:

Популярні новини

Тиждень пілотного проєкту “Нове шкільне харчування”

Тиждень пілотного проєкту “Нове шкільне харчування” Ось і закінчився тиждень…

Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек

Щороку впродовж жовтня ми  відзначаємо Всеукраїнський місячник шкільних біблі…

Заходи до Міжнародного дня прав людини

10 грудня відзначається Міжнародний день прав людини. Цього дня в нашому ліце…

© ЗАКЛАД ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ "ЛІЦЕЙ №10 м.КОВЕЛЯ"