Науково-педагогічний проєкт «Інтелект України»

06
Тра, 2022

Навчаємося разом! Ми – «Інтелект України»!

Шановні батьки майбутніх першокласників!

Ліцей №10 проводить набір учнів до першого класу. Зокрема, у 1-Б клас, який розпочне навчання за науково-педагогічним проєктом «Інтелект України». За цим проєктом учителі та учні працюють впродовж двох років. Запрошуємо Вас приєднатися до нашої шкільної сім’ї.

Батьки поділилися своїми враженнями.

«Інтелект України» – це чудовий проєкт для наших дітей! Старанні та талановиті діти 2-В класу наполегливо працюють та стають впевненішими у собі щодня. Я дійсно дуже задоволена, що моя дитина навчається саме за цією програмою. Я бачу, що їй цікаво та подобається працювати. Щодня вони дізнаються багато нового, чого немає у звичайних класах. Такі уроки як математика, українська мова, читання є більш стандартними і особливість тут в перегонах та конкурсах, де діти змагаються за кубок. Моя дитина до школи ходить з превеликим задоволенням, щодня ділиться тим, що вже засвоїла. Проєкт дає міцний фундамент для розвитку інтелекту, знань та майбутньої освіти дітей. Він, справді, вирізняється з-поміж інших методик навчання. Щирі слова вдячності засновникам даного проєкту та особливо нашому вчителю Давидюк Оксані Олексіївні за його реалізацію.»

                                                     Романчук Інна, мама учениці 2-В класу

«Я дуже задоволена, що моя дитина навчається за програмою «Інтелект України». Навчальний матеріал подається у формі гри, з використанням відеороликів, мультфільмів. Ілюстровані робочі зошити, завдання-змагання «Великі перегони» підтримують мотивацію вчитися. Дитина вчиться самостійно думати, приймати рішення, багато цікавої інформації. Задоволені першими результатами, які отримала донька і раді, що маємо можливість навчатися за даною програмою».

                                                    Якимова Тетяна, мама учениці 1-А класу

«Із впевненістю можу сказати, що проєкт «Інтелект України» дає дійсно прекрасні результати. Програма сучасна, дуже цікава, інтегрована, різностороння, насичена, різноманітна, відповідає Державним стандартам. Для нас, батьків, головним показником є те, що наші діти з великим задоволенням ідуть до школи та отримують високий рівень знань!»

                                                     Шворак Валентина, мама учениці 2-В класу

«Дуже задоволені проєктом «Інтелект України» я та моя дитина, адже процес навчання вибудовується у цікавій та насиченій формі. Важливим моментом є формування емоційно-позитивного стану дитини в процесі навчання. Використання нетрадиційних методів та форм сприяють зацікавленню донечки отриманню і засвоєнню знань у динаміці та співпраці. Логічна та цікава побудова уроків, які насичені різними видами робіт є запорукою навчання, під час якого дитина вчиться самостійно приймати рішення та думати.»

                                                            Грицевич Юлія, мама учениці 1-А класу

ВІДЕО: https://youtu.be/HQATiqmjBrA

Популярні новини

Тиждень пілотного проєкту “Нове шкільне харчування”

Тиждень пілотного проєкту “Нове шкільне харчування” Ось і закінчився тиждень…

Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек

Щороку впродовж жовтня ми  відзначаємо Всеукраїнський місячник шкільних біблі…

Заходи до Міжнародного дня прав людини

10 грудня відзначається Міжнародний день прав людини. Цього дня в нашому ліце…

© ЗАКЛАД ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ "ЛІЦЕЙ №10 м.КОВЕЛЯ"