Міський семінар-практикум учителів початкових класів «Досліджуємо медіа НУШ»

30
Гру, 2021
  • Головна
  • Новини
  • Міський семінар-практикум учителів початкових класів «Досліджуємо медіа НУШ»

29 грудня в ліцеї відбувся міський семінар-практикум учителів початкових класів «Досліджуємо медіа НУШ». Теоретичну частину розпочав вступним словом директор ліцею Максим Селівончик та консультант ЦПРПП м. Ковеля Світлана Шайнюк.

Про медіаграмотність та безпечну роботу з джерелами інформації розповіла Ганна Гладишкевич – сертифікований учитель початкових класів вищої кваліфікаційної категорії.

Під час практичної частини семінару учасники взяли активну участь у майстер-класах, організованих та проведених учителями початкових класів вищої кваліфікаційної категорії та педагогічним званням «Старший учитель»: «Медіаграмотність в інтегрованому курсі «ЯДС (І цикл)» – Віра Гелюта, «Геометрична майстерня з елементами медіаосвіти (ІІ цикл)» – Ірина Товкач, «Сучасні форми інноваційної діяльності вчителя української мови (наступність між початковою та базовою середньою освітами)» – Олена Возняк.

Рефлексію семінару «Медіа: застосувати не можна відмовитись» вдало організувала та провела Ольга Вакарчук, учитель початкових класів вищої кваліфікаційної категорії. І організатори, і учасники семінару-практикуму визначили позитивні та негативні сторони медіа в педагогічній діяльності й повсякденному житті.

Популярні новини

Тиждень пілотного проєкту “Нове шкільне харчування”

Тиждень пілотного проєкту “Нове шкільне харчування” Ось і закінчився тиждень…

Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек

Щороку впродовж жовтня ми  відзначаємо Всеукраїнський місячник шкільних біблі…

Заходи до Міжнародного дня прав людини

10 грудня відзначається Міжнародний день прав людини. Цього дня в нашому ліце…

© ЗАКЛАД ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ "ЛІЦЕЙ №10 м.КОВЕЛЯ"