Колектив нашого ліцею отримав Благословенну грамоту від Митрополита Луцького та Волинського Михаїла за волонтерську діяльність та заслуги перед церквою України

22
Лис, 2022
  • Головна
  • Новини
  • Колектив нашого ліцею отримав Благословенну грамоту від Митрополита Луцького та Волинського Михаїла за волонтерську діяльність та заслуги перед церквою України

21 листопада ми відзначаємо День Гідності та Свободи. Революція Гідності сколихнула країну хвилею нечуваного патріотизму і показала важливість національної ідеї. І нині триває за неї боротьба. Україна заплатила високу ціну за свій європейський вибір на Майдані та продовжує платити в цій жорстокій цинічній війні.

Зараз кожен українець, кожен небайдужий, кожен, у кого палає серце за свою націю, за свою державу, боронить Гідність, Свободу та нашу Незалежність, право нації на існування. Кожен з нас стоїть на своєму фронті – в жорстоких боях на передовій, на вчительському, лікарському, волонтерському, молитовному. Тому всі українці в міру своїх сил намагаються пришвидшити таку бажану Перемогу.

І саме в цей день педагогічний та учнівський колектив нашого ліцею отримав Благословенну грамоту від Митрополита Луцького та Волинського Михаїла за волонтерську діяльність та заслуги перед церквою України.

Дякуємо великій родині нашого ліцею! Дякуємо кожному, дякуємо всім небайдужим! Усім, хто доклав свої зусилля, руки, кошти, особистий час, щоб підтримати наших захисників. Ця відзнака – всім вам!

Популярні новини

Тиждень пілотного проєкту “Нове шкільне харчування”

Тиждень пілотного проєкту “Нове шкільне харчування” Ось і закінчився тиждень…

Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек

Щороку впродовж жовтня ми  відзначаємо Всеукраїнський місячник шкільних біблі…

Заходи до Міжнародного дня прав людини

10 грудня відзначається Міжнародний день прав людини. Цього дня в нашому ліце…

© ЗАКЛАД ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ "ЛІЦЕЙ №10 м.КОВЕЛЯ"