Електронні версії підручників

До уваги учнів, вчителів, батьків!

Відтепер книжки можна не носити у портфелі, їх можна скачати  безкоштовно на планшети чи ноутбуки , адже в Україні можна  завантажити усі шкільні підручники з 1 по 11 клас.

 Надані для скачування матеріали відповідають чинній програмі.

Для зручності вони розсортовані по класах навчання.

Підручники Ліцею №10 м. Ковеля

1 клас

2 клас

3 клас

4 клас

5 клас (НУШ)

5 клас (Старі)

6 клас

7 клас

8 клас

Примітка: підручники 2021 року – нові.

9 клас

10 клас

11 клас

Згідно ст.53 Конституції України, держава забезпечує доступність і безоплатність дошкільної, повної загальної середньої  освіти в державних і комунальних навчальних закладах, тому доступ до усіх шкільних підручників, рекомендованих Міністерством освіти, в тому числі їх електронних версій, не може обмежуватись ніяким чином, відповідно, вільне завантаження текстових, сканованих та інших версій шкільних підручників є повністю законним.

Варто зауважити, що додаткові матеріали обов’язково захищені авторськими правами, тому для їх завантаження необхідно мати дозвіл правовласника.

Електронні версії шкільних підручників можна знайти і завантажити в багатьох місцях Інтернету:

http://4book.org/ Дуже зручний сайт як для перегляду в режимі онлайн, так і для завантаження

https://znayshov.com/News/Details/elektronna_biblioteka_u_vilnomu_dostupi_rozmishcheno_pidruchnyky_i_posibnyky

http://pidruchnyk.com.ua/ Зручний сайт як для перегляду в режимі онлайн, так і для завантаження підручників (прямі посилання під вікном онлайн-перегляду).

http://portfel.at.ua/ Для завантаження електронної копії підручника необхідно на його сторінці клікнути “СКАЧАТИ”.

http://shkola.yccat.com/index.html Дуже гарний сайт, але для завантаження деяких електронних копій підручників необхідно пройти просту реєстрацію. Для завантаження необхідно клікнути по посиланню і вибрати “Сохранить ссылку как..” або подібний пункт меню.

http://www.geneza.ua/ Сайт видавництва “Генеза” розміщує якісні копії шкільних підручників в вільному доступі. Для завантаження необхідно клікнути по зображенню потрібного підручника і вибрати “Сохранить ссылку как..” або подібний пункт меню.

Крім того, Міністерство освіти і науки створило спеціальний електронний репрезентарій, де всі підручники розміщені онлайн: https://lib.imzo.gov.ua/

Шкільна бібліотека

© ЗАКЛАД ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ "ЛІЦЕЙ №10 м.КОВЕЛЯ"