День української хустки

09
Гру, 2022

Одягнеш хустину і ти – справжня жінка!
Бо ти з України і ти – українка!

День української хустки

Цьому святу лише чотири роки і за цей короткий проміжок часу воно завоювало серця не лише українок, а всіх представниць прекрасної статі, хто цінує українську культуру.

7 грудня Інною Ярмольською – завідувачкою музею «Берегиня», керівником художньо-естетичного гуртка «Палітра творчості», було проведено виховний захід «Колоритні хустки з бабусиної скрині».

У нашому музеї зібрано доволі багато хусток: бавовняні, шовкові, з теплої вовни, оздоблені тороками, виткані з льону, які є невід’ємною частиною української культурної спадщини.

На гостину до музею завітали учні 5-В класу та педагоги. З цікавістю гості слухали про історію національного одягу , брали активну участь у майстер-класі по зав’язуванню хусток, артистично декламували вірші, переглядали відеоролик «Святкове вбрання української жінки» у різних регіонах України, причаївши подих,  слухали народні пісні, які лунали зі струн бандури Хом’як Анастасії та Шевченко Ельвіри.

                        ВІДЕО №1                                                                                              ВІДЕО №2

На завершення Інна Віталіївна провела майстер-клас «Виготовлення ангела-захисника», які будуть оберігати своїми ніжними крильцями від злоби і темряви наших героїв, що боронять неньку Україну.

Не обійшлося на святі і без домашнього завдання: написати лист захиснику, виготовити листівку, намалювати малюнок. Усі дитячі роботи будуть передані волонтерами на лінію фронту.

Але на цьому ми не спиняємось… Переконані, що саме наша турбота допоможе зберегти життя кожному солдату та повернутися додому живими та здоровими.

БІЛЬШЕ ФОТО

Популярні новини

Тиждень пілотного проєкту “Нове шкільне харчування”

Тиждень пілотного проєкту “Нове шкільне харчування” Ось і закінчився тиждень…

Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек

Щороку впродовж жовтня ми  відзначаємо Всеукраїнський місячник шкільних біблі…

Заходи до Міжнародного дня прав людини

10 грудня відзначається Міжнародний день прав людини. Цього дня в нашому ліце…

© ЗАКЛАД ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ "ЛІЦЕЙ №10 м.КОВЕЛЯ"