Благодійний ярмарок «Разом до перемоги»

07
Лип, 2022

Вперше за довгий час, яскравими фарбами та дитячим сміхом заповнилось подвір’я нашого ліцею. В таборі з денним перебуванням «Капітошка» 5 липня відбувся благодійний ярмарок «Разом до перемоги».

ЩЕ ФОТО

Неймовірну лавандову атмосферу вдалось створити завдяки студії флористики «ІнВестФлора», яка надала нам декорації та допомогла у створенні тематичної фотозони у ніжних фіолетових відтінках.

Висловлюємо щиру подяку всім батькам, дітям, вихователям табору з денним перебуванням «Капітошка», які долучились до проведення благодійного ярмарку. За Вашу небайдужість і активну участь у житті нашого ліцею. Всім, хто приніс солодощі, гончарні вироби (SVIT REMESEL), вироби з соломи (Інна Чонка), харчові ємності для меду (Sushi Zoom), декор (Оксана Подпалова, Людмила Місюра).

Щира подяка за активність, ініціативність та підтримку Олені Дудці та нашим педагогам: Тетяні Шевчук, Тетяні Деркач, Оксані Павлючик, Олені Давидюк, Аліні Климовець.

Також висловлюємо теплі слова подяки заступнику директора з господарської роботи – Галині Котович, робітнику з обслуговування електромереж – Олександру Білашуку та усьому технічному персоналу за те, що ви не стоїте осторонь ліцейних справ.

Дуже приємно, що в наш нелегкий час, існують такі люди, які завжди готові прийти на допомогу іншим. Роблять це безкорисливо, доброзичливо та від щирого серця. Добрі справи не залишаються непоміченими – вони як маяки світять тим, хто чекає допомоги. Адже благодійність – це свято, де є бажання поділитися добром, можливість зробити хорошу справу, а в даному випадку – підтримати Збройні Сили України, що знаходяться на лінії фронту, відчуттям теплоти, вдячності та зібраними коштами на суму 20 550 грн.

Надаючи підтримку у цей нелегкий для нас час, Ви даруєте не просто матеріальні цінності, а даєте надію, що разом ми наближаємо перемогу! Нехай Ваша доброта і щедрість повернуться до Вас сторицею.

Бажаємо всім миру та Перемоги!

Популярні новини

Тиждень пілотного проєкту “Нове шкільне харчування”

Тиждень пілотного проєкту “Нове шкільне харчування” Ось і закінчився тиждень…

Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек

Щороку впродовж жовтня ми  відзначаємо Всеукраїнський місячник шкільних біблі…

Заходи до Міжнародного дня прав людини

10 грудня відзначається Міжнародний день прав людини. Цього дня в нашому ліце…

© ЗАКЛАД ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ "ЛІЦЕЙ №10 м.КОВЕЛЯ"